Tepelné čerpadlá


   Aj vy uvažujete nad kúpou tepelného čerpadla? Plánujete svoje obydlie vytápať, alebo chladiť najefektívnejším spôsobom? 

Tepelné čerpadlo je najefektívnejší spôsob vykurovania!!!

Naším zákazníkom ponúkame tepelné čerpadlá značiek LG a Samsung za bezkonkurenčné ceny! Ponúkame návrh a realizáciu na kľúč, dotáciu až do výšky 3400€ vybavíme za Vás!


     V prípade akýchkoľvek otázok a objednanie bezplatnej obhliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo na čísle    0918809283  ....EnergyLBK

   

Tepelné čerpadlo EHS ClimateHub Split Samsung (9,0 kW)

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split využíva systém tepelného čerpadla "vzduch - voda" (odoberá energiu z vonkajšieho vzduchu) na prípravu teplej vody až do 65°C pre podlahové vykurovanie, radiátory alebo na ohrev teplej úžitkovej vody, prípravu chladnej vody od 5°C na chladenie pomocou fan-coilových jednotiek, alebo chladených stropov. Systém je vhodným do novostavieb, ale aj pre rekonštrukcie z dôvodu, že tieto tepelné čerpadlá je možné kombinovať aj s existujúcim vykurovaním. Funkčný rozsah kúrenia až do -25°C

7 299,00 €

Tepelné čerpadlo EHS ClimateHub Split Samsung (6,0 kW)

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split využíva systém tepelného čerpadla "vzduch - voda" (odoberá energiu z vonkajšieho vzduchu) na prípravu teplej vody až do 65°C pre podlahové vykurovanie, radiátory alebo na ohrev teplej úžitkovej vody, prípravu chladnej vody od 5°C na chladenie pomocou fan-coilových jednotiek, alebo chladených stropov. Systém je vhodným do novostavieb, ale aj pre rekonštrukcie z dôvodu, že tieto tepelné čerpadlá je možné kombinovať aj s existujúcim vykurovaním. Funkčný rozsah kúrenia až do -25°C Uvedená cena je s montážou na kľúč, po odpočítaní dotácie. Cena nezahŕňa inštaláciu kurenárskej časti!

6 499,00 €

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split 9,0kW

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split AE090RNYDEG/EU s vykurovacím výkonom 9kW a vonkajšou jednotkou AE090RXEDEG/EU Kompatibilita so zásobníkom TUV tretej strany Kompatibilita s termostatmi, solárnymi panelmi a záložnými zdrojmi tepla Intuitívni farebný dotykový ovládač CZ, SK, EN 2-zónové ovládanie, vhodné pro podlahové vykurovanie a radiátory SmartThings kompatibilný s voliteľnou sadou Wi-Fi Integrovaný záložný ohrievač pre zaistenie nepretržitého vykurovania Rozsah vykurovania od -25°C do 46°C, rozsah chladenia od 10°C do 46°C Rozsah ohrevu TUV od -25°C do 43°C Teplota výstupnej vody (LWT) - vykurovanie 15 - 65°C, chladenie 5 - 25°C Uvedená cena je s montážou na kľúč, po odpočítaní dotácie. Cena nezahŕňa inštaláciu kurenárskej časti!

5 499,00 €

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split 6,0kW

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split AE090RNYDEG/EU s vykurovacím výkonom 6kW a vonkajšou jednotkou AE060RXEDEG/EU Kompatibilita so zásobníkom TUV tretej strany Kompatibilita s termostatmi, solárnymi panelmi a záložnými zdrojmi tepla Intuitívni farebný dotykový ovládač CZ, SK, EN 2-zónové ovládanie, vhodné pro podlahové vykurovanie a radiátory SmartThings kompatibilný s voliteľnou sadou Wi-Fi Integrovaný záložný ohrievač pre zaistenie nepretržitého vykurovania Rozsah vykurovania od -25°C do 46°C, rozsah chladenia od 10°C do 46°C Rozsah ohrevu TUV od -25°C do 43°C Teplota výstupnej vody (LWT) - vykurovanie 15 - 65°C, chladenie 5 - 25°C Uvedená cena je s montážou na kľúč, po odpočítaní dotácie. Cena nezahŕňa inštaláciu kurenárskej časti!

4 999,00 €